САУНА

Сауна «Водолій» у Львові (Красів) — відпочивайте, про все інше вже подбали!

Сауна «Водолій» у Львові (с. Красів) — це ідеальне місце, якщо Ви хочете весело і неординарно відсвяткувати важливу для Вас подію в колі найкращих друзів, приємно провести час, влаштувати романтичний вечір для коханої половинки чи просто відчути гарячий подих відпочинку — телефонуйте до нас — і все це Ви гарантовано отримаєте в сауні «Водолій»!

Справжня фінська сауна на дровах допоможе відчути себе на десяток років молодшим,територія для ігор на свіжому повітрі доповнить відпочинок, а на мангалі Ви матимете змогу приготувати смачний шашлик. Немає потреби турбуватися про банні приналежності, якщо ідея відвідати сауну прийшла несподівано — до послуг гостей передбачені рушники, простирадла, шапочки, мило тощо. Поруч з сауною є відкрита безкоштовна парковка (включно і для вантажних машин).

Тут подбали про комфорт, якість та користь відпочинку: до Ваших послуг екологічно чистий будинок зі зрубу з затишними апартаментами — кімната з плазмовим телевізором, розкішним шкіряним диваном та каміном, басейном з чистою джерельною водою. Цей простір буде комфортним для дружньої компанії до 10-ти осіб.

Ви можете не обмежувати себе в часі, адже сауна «Водолій» працює цілодобово. Вартість за телефоном 067-336-0-996. мінімальний час замовлення — 3 години.
територія та басейн загального користування
IMG_5670 (1) sauna-vodoliy_04_1200 sauna-vodoliy_03_1200 sauna-vodoliy_02_1200 Поляна ПолянаСауна Водолій Сауна Водолій211
5Дівішнік Дівішнік2Дівішнік 3 Дівішнік 4 Дівішнік 5DSC_ (148)Дівішнік 5