Правила прокату

Лімузин подається в призначений час і місце.
Допускається запізнення до 10 хвилин з наступним зміщенням графіка оренди. Зазвичай ми подаємо лімузин заздалегідь, але бувають різні непередбачувані ситуації(затори, зупинки, дозаправка і тд.).

Ми надаємо Вам лімузин в оренду тільки на попередньо замовлений і оплачений час. Продовження часу оренди лімузина або зміна години початку і закінчення оренди лімузина можливо за відсутності інших замовлень і має бути погоджено з водієм. Ми не можемо нести відповідальність за змінений Вами час оренди. Скорочення часу замовлення по оренді лімузина не приймається.

Наші лімузини знаходяться у відмінному стані, проте з кожним автомобілем може трапитися в дорозі аварія або поломка.
У цьому випадку оплата за час усунення причин простою лімузина не стягується. Ми не несемо відповідальності за запізнення, спричинене даними причинами, а також за матеріальний і моральний збиток, пов’язаний з їх наслідками.

Оплата послуг компанії проводиться до початку поїздки. У разі продовження строку оренди лімузина проводиться передоплата додаткових годин замовлення. У разі відсутності клієнта в лімузині в момент закінчення оплаченого строку оренди лімузина водій має право покинути місце очікування клієнта.

Клієнт несе відповідальність за збереження салону і устаткування лімузина під час його оренди.

У салоні лімузина заборонено: палити
Ви завжди можете зупинитися на перекур. Відкривати пляшки з шампанським, вином і шипучими напоями, користуватися речовинами, здатними забруднити або пошкодити салон. Клієнту слід перевірити чистоту і збереження салону лімузина до початку поїздки. Клієнт зобов’язаний відшкодувати компанії витрати, пов’язані з відновленням чистоти і цілісності салону лімузина, якщо такі витрати стали необхідні по закінченні часу оренди лімузина. Витрати на відновлення салону дороги, тому будьте, будь ласка, акуратні в салоні.

Під час оренди лімузина водій зобов’язаний дотримуватись Правил дорожнього руху, забороняється примушувати водія до порушення ПДР.
Відмова від попередньо зробленого Вами замовлення лімузина у будь-якому випадку тягне утримання 10% його вартості.

ПРАВИЛА ПРОКАТУ:

1. Не дозволяється вживання наркотичних речовин в салоні лімузина.

2. Не дозволяється піднімати перегородку, що відокремлює водія, якщо в салоні знаходяться тільки неповнолітні особи без нагляду.

3. Не дозволяється вилазити в бічні вікна ПІД ЧАС РУХУ лімузину.

4. Не дозволяється паління в салоні лімузина.

5. Не дозволяється перевезення тварин.

6. Якщо в процесі виконання замовлення виникає потреба оплати проїзду на парковку або іншу платну територію – дані збори оплачує Замовник.

7. ВИКОНАВЕЦЬ не відповідає за речі, залишені Замовником в салоні лімузина або втрачені Замовником в процесі виконання замовлення.(тому виходимо з авто все забираємо, автомобіль закривається повністю але бувають різноманітні випадки крадіжок.)

8. Не дозволяється розпивання будь-яких спиртних напоїв в салоні лімузина особам, які не досягли повноліття.

9. Для продовження замовлення потрібно попередити водія за 30 хвилин до закінчення часу замовлення.

10. Замовник може отримати, на час виконання замовлення, будь-яку кількість наявних у водія відео або аудіо дисків і здати їх йому в тій же кількості по закінченні замовлення.

11. Наш автомобіль знаходиться у відмінному стані, тим не менше, якщо до виконання або в процесі виконання замовлення трапляється поломка автомобіля або дорожньо-транспортна пригода, Замовник погоджується не мати претензій з даного приводу, по можливості ми надамо інший автомобіль з коригуванням вартості за прейскурантом.

12. Якщо через стан дороги на обраному Замовником маршруті виникає реальна можливість пошкодження автомобіля, а так само при неможливості проїзду до обраного Замовником будівлі, Замовник погоджується на зміну маршруту.

13. Швидкість автомобіля в межах міста обмежена 80 км / год для Вашої безпеки, за містом 120 км \ год згідно з правилами.

14. Салон нашого автомобіля оснащений висококласним дорогим обладнанням. Замовник зобов’язується дбайливо використовувати обладнання салону, а при нанесенні збитку даного устаткування відшкодувати його в повній вартості.

15. За розбитий посуд в автомобілі штраф.

16. В лімузині Hummer H2 (білий) дозволяється посадка до 16 осіб,
в лімузині Lincoln (білий) дозволяється посадка до 10 осіб,
в лімузині Chrysler 300C (білий), дозволяється посадка до 10 чоловік,
в лімузині GreatWall Hover Pi (білий), дозволяється посадка до 9 чоловік.

*Недотримання перерахованих вище правил користування лімузином протягом виконання замовлення тягне за собою миттєве припинення замовлення і висадку усіх пасажирів. Сплачені кошти не повертаються.